Vážení čtenáři magazínu Investmania.cz, rádi bychom Vám představili naši vizi.

Dnešní doba nabízí nepřeberné množství typů investic. Nikdy nebylo jednodušší začít investovat než dnes. Pokud se chcete i Vy zúčastnit této vzrušující cesty a díky investicím navýšit svou hodnotu majetku, jste tady správně. Magazín Investmania.cz je primárně vytvořen pro začínající a drobné investory, kteří se chtějí zorientovat ve světě investic. Investmania.cz je rozcestníkem pro všechny, kteří hledají ideální způsob investování.

Chápeme, že každý čtenář je jedinečný a každý má jiný investiční profil. Někdo je konzervativní, jiný se nebojí jít do rizika. Někdo preferuje krátkodobý investiční horizont, jiný naopak „nekonečné“ držení investice. Stejně jako existuje široké spektrum investičních profilů, tak i my zde na Investmanii.cz se pokusíme nabídnout co nejširší spektrum možných investic.

Věříme, že každý si zde najde své. Těšit se můžete na akcie, drahé kovy, kryptoměny, ale i alternativní investice jakou je investiční alkohol, sběratelské mince, apod. Nebudou chybět ani obchodní příležitosti a spekulace. Ukážeme si, jak uspět v odvětví sportovního sázení anebo možnosti investice do startupů.

Zodpovíme, jak začít investovat, kde investovat, s kým investovat.  Přineseme praktické ukázky a naše zkušenosti.

 

Cílem magazínu je:

  • snížit náklady a maximalizovat zisk
  • snížit riziko a navýšit míru zhodnocení
  • přehledně, zdarma a jednoduše informovat o možnostech investování
Další článekProč investovat do inovací? Jak inovace změnily svět a investorům přinesly tučné zisky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno