Dashboard je základní pracovní prostředí každého investora, tradera či spekulanta s Bitcoinem. Pokud to s investováním nebo tradingem myslíte vážně, budete muset mít aspoň základní přehled o dění na trhu. Informace, data, grafy jsou dnes většinou běžně dostupné a zdarma na internetu. Nicméně, každý web se specializuje na konkrétní oblast. Jeden nabízí grafy akcií, druhý aktuální informace z trhu, třetí přehledný ekonomický kalendář, další analýzy, atd. Než překontrolujete všechny tyto weby, jistě uznáte, že Vám to zabere docela hodně času.

Proto v magazínu Investmania.cz, chceme důležité informace a nástroje sjednotit přehledně na jedno místo. Vše co potřebujete vědět pro obchodování, trading, spekulace najdete na jedné obrazovce.

 

Příklad pro obchodníky s akciemi

Představte si, že jste intradenní nebo swingový obchodník. Každý den před otevřením trhu si uděláte základní analýzu trhu, který chcete obchodovat. Určitě Vás bude zajímat celkový sentiment trhu, aktuální makroekonomické zprávy, ekonomický kalendář, názory odborníků, technická analýza, apod. Každý obchodník má svou denní denní rutinu, kterou před, během a po obchodování neustále opakuje.

Každý den se podívá na Bloomberg.com, Finviz.com, zobrazí si grafy amerických indexů, zkontroluje index volatility na Yahoo.finance.com. Všechny tyto informace, vložíme do jednoho našeho Dashbordu, ať máte přehled o trhu na jednom místě.

Konkrétní ukázka: Trading Dashboard – pro krátkodobé obchdování na burze

 

Vímr, že obchodníka s akciemi budou zajímat úplně jiná data, než obchodníka se zlatem nebo Bitcoinem. Proto na Investmanii nabízíme zdarma Dashboardy i pro tyto konkrétní oblasti.

 

Dashboardy zdarma

Dashboardy vytváříme na základě našich zkušeností, ale jsme si plně vědomí toho, že ostatní obchodníci mohou využívat k analýzám úplně jiné nástroje a sledovat zcela odlišné weby. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zkušenosti a doporučíte nám Vaše zdroje. Rádi je implementujeme do Dashboardů.

 

Dashboardy na míru

Rádi Vám vytvoříme Dashboard na míru. Dashboard bude chráněný heslem a budete k němu mít přístup pouze vy. Chcete mít na svém Dashboardu konkrétní grafy, ukazatele, odkazy na vámi navštěvované stránky? Napište nám Vaši představu a my Vám Dashboard vytvoříme. Tyto individuální Dashboardy jsou však zpoplatněny. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na redakce@investmania.cz

 

Podívejte se na přehled Dashboardů na Investmania: Přehled a popis Dashboardů

 

Pokud Vám Dashboardy nevyhovují, vytvoříme Vám Dashboard na míru. Dashboard na míru

 

 

 

Předchozí článekProč investovat do inovací? Jak inovace změnily svět a investorům přinesly tučné zisky.
Další článekPřehled a popis Dashboardů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno